Regulamin obiektu

REGULAMIN DOMU WCZASOWEGO

„POD DĘBEM”

  1. W pokojach Domu Wczasowego „Pod Dębem” obowiązuje zakaz palenia – kara za złamanie zakazu 200 zł. Palenie dozwolone tylko w wyznaczonych miejscach.
  2. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 15.00 a kończy o godz. 10.00.
  3. Gość wynajmując pokój w domu wczasowym określa czas swego pobytu. W przypadku braku takiego określenia przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.
  4. Opłata za pobyt jest pobierana z góry za określoną ilość noclegów.
  5. Przedłużenie pobytu poza okres ustalony w dniu przybycia, gość domu wczasowego powinien zgłosić u właściciela. Życzenie przedłużenia pobytu nie wiąże domu wczasowego i może być spełnione w miarę istniejących możliwości.
  6. Dom wczasowy zobowiązany jest bezzwłocznie reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku w obiekcie. Uwagi i zastrzeżenia prosimy zgłaszać do właściciela .
  7. Po godzinie 22.00 w domu wczasowym nie mogą przebywać osoby odwiedzające naszych gości.
  8. Cisza nocna obowiązuje o godz. 22:00 do godz. 6:00.
  9. Przy opuszczeniu domu wczasowego klucz do drzwi pokoju, po ich zamknięciu, należy pozostawić u właściciela.
  10. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych domu wczasowego, powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go gości.


Warunki Rezerwacji

Rezewacji można dokonać telefonicznie lub na e-mail. Rezerwację za skuteczną uznajemy w momencie wpływy zadatku za 2 noclegi w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia rezerwacji

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.